CityGardens

Iconova’da CityGardens ilk kez satışta! Üstelik sınırlı sayıda! Bahçe huzuruyla benzersiz bir yaşam alanına sahip olmaya ne dersiniz?

Bölgenin en çok kazandıran projesi Iconova'da ilk kez satışa çıkan CityGardens konsept daireler; şehrin merkezinde huzuru yakalamak isteyenleri bekliyor! 

CityGardens daireler, çocuklarına  özgür oyun alanları yaratmak, dostlarıyla her mevsim ayrı güzelliğe sahip bahçe atmosferinde buluşmak ve aile sıcaklığını doyasıya yaşamak isteyenler için benzersiz bir fırsatı sınırlı sayıda sunuyor!

Her biri dünya şehirlerinin ismiyle bütünleşen CityGardens daireler; Bankasız-Kefilsiz, 60 Ay Vade ve Özel Ödeme Seçenekleriyle... 

Detaylar Satış Ofisinde. 

http://youtu.be/i5EqN20qT0s

CityGardens

Penthouse

Iconova’da Penthouse daireler ilk kez satışta! Üstelik sınırlı sayıda! Gaziantep’in en güzel manzarası sizin olsun istemez misiniz?

Geniş oturum alanları ve maksimum konforuyla Gaziantep'in en güzel manzarasına sahip Penthouse daireler, yükseklerde yaşamayı sevenler için tasarlandı.

Güne şehrin rengarenk atmosferi ile başlayıp; gökyüzünün sonsuz maviliğinden, gecenin ışıltılı derinliğine uzanmak ve yıldızlara hiç olamayacağı kadar yakın olmak nasıl bir duygu öğrenmek ister misiniz?  

Her biri dünya şehirlerinin ismiyle bütünleşen Penthouse daireler; Bankasız-Kefilsiz, 60 Ay Vade ve Özel Ödeme Seçenekleriyle... 

Detaylar Satış Ofisinde. 

http://www.youtube.com/watch?v=Qn_lGyNCYEY

Penthouse