Mükemmel bir başlangıç noktası

Stratejik Konumda İkonik Yaşam

Çevre Yolu

Çevre Yolu

Iconova, lokasyonundan sadece 2,5 km uzaklıkta konumlanmış olan Gaziantep çevre yolu bağlantısı Yamaçtepe Köprülü Kavşağı'na kolay ve hızlı bir erişim imkanı sunuyor

Primemall

Primemall

Iconova, sadece birkaç adım uzaklıktaki konumuyla, Gaziantep'in en gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Primemall'a yürüyerek gidilebilecek kadar yakın konumlanmıştır. Bu avantajlı konum sayesinde alışverişten kültürel etkinliklere kadar her anı en keyifli şekilde değerlendirme fırsatınız olacak

Iconova Cadde

Iconova Cadde

Marka ve modanın merkezi Iconova Cadde, yaşamınıza renk katar. Iconova Cadde’de ünlü restoranların nezih ortamında dünya lezzetleriyle buluşur, ünik tatlara erişebildiğiniz kafelerde dostlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi

Gaziantep Üniversitesi

Iconova, konumu itibarıyla Gaziantep Üniversitesi'ne yalnızca 1 km'lik bir mesafeyle komşuluk ediyor, böylece eğitim ve öğrenim olanaklarına hızlı ve kolay erişim imkanı sunuyor.

Hayvanat Bahçesi

Hayvanat Bahçesi

Iconova, Türkiye'nin en büyük ve dünyanın ise 4. büyük hayvanat bahçesi olan Gaziantep Hayvanat Bahçesine sadece 1 km'lik mesafede bulunmaktadır.